Haberler

Gabardin Kumaş Nedir? Gabardin Kumaş Özellikleri Nelerdir?

11 Ocak 2021

1888 yılında moda evi sahibi Thomas Burberry tarafından patenti alınan gabardin kumaş tekstil sektöründeki tüm alanlarda kullanılır. Tekstil sektöründe çok sık rastlanan ve adını sürekli duyuran gabardin kumaş nedir konusu bilmeyenler için her zaman merak konusudur. 

Kadife Döşemelik Kumaş Modelleri ve Fiyatları

11 Ocak 2021

Kadife döşemelik kumaş modelleri ve fiyatları birçok detaya göre değişkendir, genellikle çift bez olarak dokunan kadife kumaş iki havlu kumaş üretmek için kesilir. 

Kanvas Kumaş Nedir? Kanvas Kumaş Özellikleri

11 Ocak 2021

Rahat tasarımı ve fonksiyonel yapısı ile en kullanışlı kumaşlar arasında yer alan kanvas kumaş hem yaz hem de kış aylarında rahat kullanım imkanı tanır. Kumaş türleri içerisinde bilgi sahibi olmayan insanların merak ettiği soru kanvas kumaş nedir konusudur.

Kumaş Boyası Nasıl Yapılır? Kumaş Boyama Yöntemleri

11 Ocak 2021

Tekstil ürünleri zaman içerisinde sahip olduğu renkleri kaybeder. Kiminin rengi dolarken kiminin renklerinde değişimler meydana gelir. Zamanla lekeler ya da çamaşır suyu gibi nedenlerle renkler atar.

Viskon Kumaş Nedir? Viskon Kumaş Özellikleri Nelerdir?

11 Ocak 2021

Hem ev tekstili hem de moda dünyasında en çok tercih edilen kumaş türlerinden olan viskon kumaş sağlıklı ve çevre dostu bir üründür. Özellikle yaz aylarında kullanıma daha uygun olan kumaş birçok kadının tarzına hitap eder.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.