Şemsiye

Kuru tutması için doğru şemsiye ürününe sahipseniz, yağmurlu bir günde planlarınızı bozmaya gerek kalmaz. En iyi seçimlerinizi yapacağınız bahçe ve havuz kenarı büyük şemsiye modelleri, sağanak yağmurda ve şiddetli rüzgârda da sizi korumaya ve yüksek performans göstermeye göre üretilir.

Kumaşçı Home online mağazamızdan temin edeceğiniz en kaliteli şemsiye markaları ürünlerini ihtiyaç ve beklentilerinize uygun şekilde, mağazamızda inceleyebilir ve alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz.

Sıralama seçin


Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Veranda Şemsiyesi Hangi Ölçülerde Alınmalıdır?

Bir veranda ya da havuz şemsiyesinin boyutu, yüksekliğe göre değil, genişliğine göre belirlenmelidir. Bir dış mekân şemsiyesi ölçmek için, birkaç adımın gerçekleştirilmesi gerekir.

  • Avlu şemsiyesini, gölgelik kanopisi tamamen uzanacak şekilde açılır.
  • Bir mezura yardımya, teras şemsiyesinin üstündeki kaburga kollarından biri boyunca, merkezden dış kenara kadar ölçülür.
  • Bu iki sayı çarpılır ve bu veranda şemsiyesinin doğru boyutunu verir.

Dış mekân yemek masası ya da barı olan bir veranda şemsiyesi kullanmak için, teras şemsiyesinin krank yüksekliği bilinmelidir. Bunun için şemsiye direğinin tabanından krank mekanizmasına kadar ölçüm yapılır.

Doğru Veranda Şemsiyesi Nasıl Seçilir?

Şemsiyeler farklı modellerde yapılır. Şemsiye modelleri arasında bahçe şemsiyeleri, plaj şemsiyeleri, veranda şemsiyeleri gibi çeşitler bulunur. Bir veranda şemsiyesine ihtiyacınız olduğunda; yemek masası için boyut ve şekil kararınızı etkiler.

Veranda şemsiyelerinde boyutlandırma basit bir kurala bağlıdır. Masanın üzerinde her iki tarafta yarım metreden biraz daha fazla uzanması gerekir. Optimum gölge sağlamak için, yemek masası şeklini örnek alacak veranda şemsiyeleri tercih edilmelidir. Dikdörtgen bir masanız varsa, dikdörtgen veranda şemsiyeleri tercih edilir.

Bahçe Şemsiyesi Özellikleri Nelerdir?

Bahçe şemsiye ürünleri, bahçelerde kullanılan şemsiyeler olarak bilinir. İlk öncelikleri, güneşten korumaktır. Farklı tip ve özelliklere sahip bahçe şemsiyeleri, yaz aylarında gölgelendirme amaçlı kullanılır ve dış mekanlara görsel güzellik katar.

  • Dayanıklı ve ekonomik ürünlerdir.
  • Birden fazla kişinin oturabileceği büyüklüğe sahiptir.
  • Ürünlerin uzunluğu 2 metreden fazladır.
  • Zengin renk skalasına sahiptir.
  • Sadece bahçede değil, farklı kullanım alanlarında da sağlıklı şekilde kullanılır.

Yaz aylarında güneşten korunmak, güneş çarpmalarını önlemek; kış aylarında yağışlı havalarda da bahçede ya da şemsiyelerin bulunduğu ortamda rahatça oturmak için kullanılan bahçe şemsiyeleri; teleskopik, ipli ve tekerlekli, vanalı, yan direkli, merkezi direkli ve çift katlanır bahçe şemsiyeleri modellerine sahiptir. Zengin renk ve model portföyümüz içinden, ihtiyaç ve beklentilerinize uygun şemsiye modellerini kumasci.home online mağazamızdan takip edebilir, uygun büyük şemsiye fiyatları ile dört mevsim, kalitenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Şemsiye Fiyatları Ne Kadardır?

İster veranda şemsiyesi olsun ister küçük ya da büyük şemsiye ürünü olsun, her bir ürün kendi kalitesi ve özelliğinde satışa sunulur. Şemsiye fiyatları; boyutuna, kumaş cinsine, hangi model olduğuna göre değişkenlik gösteren ürünlerdir.

Kumaşci.home online mağazamızdan uygun ödeme seçenekleri ve ekonomik fiyatlarla, ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayacak şemsiye çeşitlerini inceleyebilir, güvenilir online alışveriş sistemimizi kullanarak, keyifli alışveriş yapabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.