Kadife Kumaş

Kullanım alanı oldukça geniş olan kumaş çeşitlerini sitemizden temin ederek, uygun fiyatlardan siz de faydalanabilirsiniz. En güzel kadife kumaş çeşitlerini bu sayfada sizlerle buluşturuyoruz. Naylon, ipek, yük ya da pamuk rayon malzemeler ile dokunan, ideal yumuşaklık düzeyinde olan ürünleri hemen şimdi incelemeye başlayın. Aradığınız kumaş türlerini sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz.

Sıralama seçin


Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Sizlere sitemizde havlı, düz ya da fitilli kadife kumaşları bir arada sunuyor, ihtiyaçlarınıza en uygun olanları seçmenize yardımcı oluyoruz. Kadife kumaşları kumaş boyası ile renklendirebilirsiniz. Bu durumda kadife kumaş nasıl boyanır sorusunun yanıtı olarak sizlere pratik bir bilgi aktarabiliriz. Kaynar su içerisine az miktarda su ve kumaş boyası ilave ettikten sonra kumaşı içerisine koyun ve 15 dakika daha kaynatın. Sonrasında kumaşı çıkarmadan suyun soğumasını bekleyin. Kumaşı yıkayarak kurutun ve kullanın!

Havlı, Düz ve Fitilli Kadife Kumaş Çeşitleri

Genellikle döşemelik kumaş ya da perde olarak karşımıza çıksa da aslında kadife kumaştan neler yapılabilir sorusunun yanıtı oldukça uzun! Bu kumaşlar dolap kapaklarında, yatak başlıklarında, duvar kaplamalarında, mücevher kutusu yapımında ve daha pek çok alanda kullanılabiliyor. Hazır giyim sektöründe de son derece önemli bir kumaş olan kadife, kıyafet yapımında ve özellikle abiye elbise dikiminde tercih ediliyor.

Çeşitli dekoratif ürünlerde de kullanıma uygun olan kadife hem kalın hem de ince olarak dokunabiliyor. Aynı zamanda dokuma sıklığı da değişebildiği için ihtiyaca yönelik olarak kadife kumaş çeşitleri arasından seçim yapmak mümkün olabiliyor. Son dönemde fiyatları da daha makul seviyeye gerileyen bu özel kumaş türü için dilediğiniz ölçülerde sipariş verebilir ve çok kısa bir süre içerisinde adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kadife Kumaş Temizliği Nasıl Yapılır?

Bu kumaşların kuru temizleme yoluyla temizlenmesi öneriliyor. Deforme olmaması ve renklerinin ya da desenlerinin solmaması için kadife kumaş nasıl temizlenir sorusunun en doğru yanıtı kuru temizleme olacak. Ancak döşemelik kumaş olarak kullanılan kadife kumaşları bez ya da fırça kullanarak çok fazla zarar vermeden silerek de temizleyebilirsiniz. Kadife kumaşları dairesel hareketlerle çok bastırmadan silmek gerekiyor.

Artık çok daha geniş bir renk ve desen seçeneği sunan kadife kumaş ihtiyacınızı karşılamak için yüksek rakamlardan oluşan bir bütçe ayırmak zorunda değilsiniz. Minimum fiyat ayrıcalığından faydalanarak sitemizden sipariş vermeniz durumunda düşük bir bütçe ile de ihtiyacınızı karşılamış olacaksınız. Hemen şimdi renk ve desen seçeneklerine göz atmaya başlayın ve siparişinizi iletin.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.