Sıralama seçin


Toplam 222 ürün görüntüleniyor.

Branda Kumaşları

Dayanıklılığın en önemli olduğu kumaş türlerinden biri de branda kumaşlarıdır. Dış ortamda kullanım için özel olarak üretilen branda kumaşları çadır ve tente yapımının yanı sıra kamyon ve tır kasalarında, teknelerde, havuzlarda ve daha pek çok alanda ihtiyaç duyulan malzemelerden biri oluyor. Sizlere tamamı belirli bir kalite düzeyinin üzerinde olan çok sayıda farklı branda kumaşı çeşidi sunuyoruz.

Akrilik, pamuklu ve polyester branda kumaşları seçeneklerinizden sadece birkaçıdır. Aynı zamanda ihtiyaçlarınıza uygun tercihler yapabilmeniz için pilsa, tentelik, meç ve PVC şeffaf mika kumaşları da alternatifleriniz arasında yer alıyor. Şemsiye ve minder yapımında kullanılan özel kumaş çeşitleri de mutlaka incelemeniz gereken ürünlerdir. Sitemiz üzerinden hem ihtiyacınız olan miktarda hem de toptan sipariş verebilirsiniz.

Akrilik yapıda olan branda kumaşları arasında yerli ve yabancı üretim seçenekleri de sizlere sunuluyor. 5 yıl ya da 2 yıl su geçirmezlik ve solmazlık garantisi sunabilen, % 100 sentetik iplikle üretilen özel seçeneklere de göz atabilirsiniz. Beklentilerinize uygun onlarca farklı kumaş türü ucuz olması yönünden de cazip bir seçeneğe dönüşüyor. Akrilik branda kumaş çeşitleri düz ya da çizgili seçeneklerini de sizlere sunuyor.

İncelemek İstediğiniz Kumaş İçin Numune İsteyin!

Seçtiğiniz kumaş türünü dokusunu daha yakından incelemek isterseniz numune talep edebilirsiniz. Numune sistemimiz kapsamında sizlere yaklaşık 2 cm x 3 cm ebatlarında numune kumaş gönderilmektedir. Ancak desenli olan kumaşlarda deseni net görmeniz için 1 metrelik kumaş siparişi vermenizi tavsiye ederiz. Vücut ile sık temas edecek olan alanlarda pamuklu branda kumaşları tercih edebilirsiniz. Ayrıca dokuma üzerine PVC kaplama olarak üretilen kumaşlar da sağlamlığı ve dış etkenlere karşı yüksek mukavemet özelliği sergilemesiyle dikkat çekiyor.

Farklı kalınlıklarda şeffaf mika kumaş çeşitleri özellikle işletmeler için ideal bir seçim olabilir. Bu ürün modellerinde de numune isteyebilirsiniz. Oldukça geniş bir renk skalası arasından seçim yapmanın keyfini hemen yaşayın. Onlarca farklı kumaş türü çeşitli desen seçeneklerini de sizlere sunuyor. Hemen branda kumaşı çeşitlerine göz atarak renkleri ve dokuları inceleyebilir, dilediğiniz miktarda sipariş verebilirsiniz.

 

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.