Tentelik Kumaş

Suyu ve aynı zamanda güneşi geçirmiyor olması nedeniyle branda yapımında sıklıkla kullanılan kumaş çeşitleri genel olarak tentelik kumaş olarak adlandırılıyor. Oldukça farklı formlarda üretilebiliyor olması bu kumaşların kullanım alanını genişletiyor. Çadır, araç koruyucu gibi ürünlerin imalatında tentelik kumaşlara yer veriliyor. Bu kumaşlar farklı kalınlıklarda üretilebiliyor. İhtiyacınıza en uygun olan kumaş çeşitlerini sitemizden hemen temin edebilirsiniz.

Sıralama seçin


Toplam 114 ürün görüntüleniyor.

Su iticilik özelliği bu kumaşın yatlarda da  yoğun bir şekilde kullanılmasını beraberinde getiriyor. Solmaya karşı yüksek mukavemet özelliğine sahip olan branda kumaşları genellikle akrilik kumaşlar üzerine uygulanan çeşitli işlemlerle üretiliyor. Isı geçirgenliği minimum seviyeye çekilen akrilik kumaşlar her türlü hava koşuluna karşı daha dayanıklı bir form kazanıyor.

Tentelik Kumaş Çeşitlerinde Geniş Renk Skalası

Sitemizde sizlere en uygun tente kumaş fiyatları avantajından faydalanma şansını sunuyoruz.  Minimum bütçeyle ihtiyacınız olan ölçülerde tentelik kumaş siparişi sitemizden verilebilir. Aynı zamanda geniş bir renk ve desen seçeneği sunmayı ihmal etmedik. Nerede kullanacağınıza bağlı olarak en ideal rengi ve deseni sitemizden kolaylıkla seçebilirsiniz. Standart,  kasetli ve mafsallı tente sistemlerinde kullanıma uygun olan tüm kumaş çeşitleri burada!

Popülerliğini hiçbir zaman kaybetmeyen ve canlı renklerin kullanıldığı çizgili tente kumaşları seçenekleriniz arasında yer alıyor. Özellikle tente sistemlerinde kullanılan bu kumaşlar, canlı renklerini uzun süre muhafaza edebiliyor olması ile da beğeni topluyor. Yüksek kalite düzeyinde tentelik kumaş ihtiyacımızı karşılarken size sunulan sınırlı sayıda renk ve desen seçeneği ile yetinmenize gerek yok.

Çürüme yapmayan ve bu sayede çok uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilen kumaş çeşitleri için hemen şimdi sipariş verebilirsiniz. İstediğiniz ölçülerde tentelik kumaş  siparişi verebileceğiniz gibi toplu siparişle de kumaş ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Hemen avantajlı bir alışveriş yapın!

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.