Doğal elyaf liflerinden üretilen ve tüm kumaş çeşitleri arasında  en çok tercih edilen koton kumaş pamuklu kumaş nedir sorusuna verilebilecek en genel yanıttır. Yüksek emicilik özelliğine sahip olan bu kumaş hazır giyim sektöründe en çok kullanılan kumaş türlerinin başında geliyor.  Terlemeye neden olmaması hem iç giyim hem de dış giyim ürünlerinde bu kumaşın yoğun bir şekilde kullanımını beraberinde getiriyor.

Sıralama seçin


Toplam 46 ürün görüntüleniyor.

En sağlıklı kumaş türlerinden biri olmasıyla da dikkat çeken pamuklu kumaş vücuttaki nemi emmesinin yanı sıra ısıyı da vücudun dışına taşır ve bu sayede özellikle yaz aylarında vücudun serin kalmasına yardımcı olur. Yazlık kıyafetlerin büyük bölümünde pamuklu kumaş kullanılmasının nedeni budur. Vücutta statik elektrik oluşturmayan bu kumaş çeşitleri için sitemiz üzerinden hemen şimdi sipariş verebilirsiniz.

Kolay Kirlenen ve Kolay Temizlenen Pamuklu Kumaşlar

Bu kumaş türünün bir diğer özelliği de son derece kolay bir şekilde  kirlenebiliyor olmasıdır.  Ancak bir o kadar da kolay temizlenmesi bu sorunu ortadan kaldırıyor. Boyayı çok iyi tutan kumaşlar belirli bir kalite  düzeyinin üzerinde ise rengini uzun süre muhafaza edebilir. Solmaya karşı dayanıklı olan pamuklu kumaşlar desenlerini de uzun süre muhafaza edebiliyor. Pamuklu kumaşlar farklı kumaş türleri ile karışım olarak da hazırlanabiliyor.

Sizlere en kaliteli pamuklu kumaş çeşitleri arasından seçim yapma şansı sunuyoruz. Tüm ürün koleksiyonlarımızda olduğu gibi pamuklu kumaş koleksiyonumuz içerisinde de zengin bir renk skalası sizi karşılayacak. Aradığınız rengi alternatif tonları ile birlikte bulabilir ve ihtiyacınız olan ölçülerde sipariş verebilirsiniz.  Aynı zamanda desenli kumaş çeşitlerine de göz atabilirsiniz.

Pamuklu Kumaş Çeşitlerinde Yıl Boyunca Uygun Fiyat Fırsatı!

Hem modası hiçbir zaman geçmeyen desen çeşitlerini hem de yılın en trend desenlerini taşıyan pamuklu kumaşları rahatlıkla tercih edebilirsiniz.  Sitemizde tüm yıl boyunca sizlere en uygun pamuklu kumaş fiyatları sunuluyor. Uygun fiyat avantajını ekonomik ve kazançlı bir alışveriş fırsatına dönüştürmek sizin elinizde! Renk ve desen seçenekleri azalmadan siz de  ürün çeşitlerine göz atarak siparişinizi hemen bize iletin. Hızlı kargo uygulamamız kapsamında siparişleri kısa zamanda ulaştırıyoruz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.