Blog

Krep Kumaş Nedir? Krep Kumaş Özellikleri

25 Ocak 2022

Giyim sektöründe bolca kullanılan kumaşlardan olan krep kumaş, hafif yapısıyla özellikle yaz mevsimlerinde tercih edilmektedir. Karma bir yapıya sahip olan krep kumaşlar yün, viskoz ve ipek kumaşlarının karışımıyla elde edilmektedirler. 

Dalgıç Kumaşı Nedir? Dalgıç Kumaş Özellikleri

25 Ocak 2022

Birbirinden farklı birçok kumaş türü bulunmaktadır. Her kumaş türü kıyafetlerin çeşidine ve kullanılacak yere göre de değişim göstermektedir. En çok tercih edilen kumaş türlerinden biri de dalgıç kumaşıdır. Peki dalgıç kumaş nedir?

Kumaş Fırsatlarını Kaçırmayın!

25 Ocak 2022

Kumaşlar giyim sektöründen ev eşyalarına; döşemelerden aksesuarlara ve duvar kaplamalarına kadar yaşamımızın neredeyse her alanında yer alıyorlar. 

Welsoft Kumaş Nedir? Welsoft Kumaş Fiyatları

26 Kasım 2021

Rahat ve yumuşak dokusu ile ön plana çıkan welsoft kumaşlar, tamamen polyesterden üretilmiş olan kumaş türleridir. Günümüzdeki kullanım alanları ile büyük bir öneme sahip olan welsoft kumaşlar pek çok farklı özelliğe sahiptirler.

Pazen Kumaş Nedir? Pazen Kumaş Fiyatları

26 Kasım 2021

Soğuk havalardan korunmak adına mükemmel malzemeler olan pazen kumaşlar, sıcak tutmasının yanı sıra yumuşak dokuları ile ön plandadırlar. Bu kumaşlar aynı zamanda bebek cildine uygun giysi ve eşyalarda da kullanılmaktadır. 

Müslin Kumaş Nedir? Müslin Kumaş Fiyatları

26 Kasım 2021

Müslin kumaş, dünyanın en eski dokuma kumaşlarından biridir ve bebekler için kullanımı ilk olarak Mısırlılar tarafından gerçekleştirilmiştir. Eski mısır döneminde halk, yumuşak ve nefes alabilen yapısı sayesinde bebeklerin hassas teniyle uyum içerisinde olan müslini daha çok bebeklerini kundaklamak amacıyla tercih etmişlerdir.

En İyi Döşemelik Kumaş Markaları

26 Kasım 2021

Tekstil ve moda sektöründe en çok tercih edilen kumaşlardan biri olan döşemelik kumaşın kullanım alanları çok geniştir. Peki döşemelik kumaş nedir, döşemelik kumaş ne demektir? Döşemelik kumaşın çeşitleri nelerdir? Döşeme kumaş özellikleri nedir, ortalama fiyatı ne kadardır?

Bebek Nevresim Kumaşları

26 Kasım 2021

Bebek sahibi olmak çiftlerin ömürleri boyunca yaşayabilecekleri en mutlu ve heyecanlı anlardan biridir. Bebek sahibi olduğunuzda onun sağlığı için her detaya dikkat etmeniz gerekmektedir.

Ucuz Kumaş Nedir? Ucuz Stok Kumaş

31 Ağustos 2021

Stok kumaş reyonlarında yer alan kumaşlar, ucuz kumaş kategorisine girmektedir ve bu kumaşların devamı olmamaktadır.

Perdelik Kumaş Nedir? Perdelik Kumaş Özellikleri

31 Ağustos 2021

Evlerin vazgeçilmez eşyaları arasında yer alan perdeler, evlerin içini dış gözlerden korurken aynı zamanda yaşam alanlarına da estetik bir hava katarlar. Seçim süreci oldukça zaman alan, ancak doğru tercihler yapıldığında adeta odaların havasını değiştiren eşyalardan olan perdeler, dayanıklı ve kaliteli kumaşlardan üretilirler. 

1 2 3
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.