Sıralama seçin


Toplam 520 ürün görüntüleniyor.

Döşemelik Kumaş

Pek çok kumaş türüne nazaran dış etkenlere ve sürtünmeye karşı daha dayanıklı olmasıyla ön plana çıkan döşemelik kumaş çeşitleri, koltuk takımlarında ve araba koltuklarında en sık kullanılan kumaştır. Farklı türlerde kumaş çeşitleri döşemelik olarak kullanılabildiği için bu özel koleksiyonumuzda sizlere son derece geniş bir kumaş türü seçeneği sunuyoruz. Akrilik, alkantara, deri, kanvas, keten ve çok daha fazlasını hemen inceleyebilirsiniz.

Gabardin, goblen, kadife, pamuklu, saten, şönil kumaş çeşitleri de döşeme kumaşları olarak kullanılıyor. Sitemizde beğeniye sunduğumuz kumaşların tümü belirli bir kalite düzeyinin üzerindedir. Sürtünme ölçüsü yüksek kumaş çeşitlerini de koleksiyonumuz içerisinde bulabilirsiniz. Sadece kumaş türü bakımından değil, renk ve desen bakımından da sizleri oldukça geniş bir seçenek yelpazesi karşılıyor. Aradığınız tüm döşemelik kumaş çeşitlerini kolayca bulabilirsiniz.

Sitemizde numune sistemi uygulanmaktadır. Seçtiğiniz kumaşın dokusunu hissetmek, yumuşaklığına göz atmak gibi beklentilerinizi karşılamak amacıyla uyguladığımız numune sistemi kapsamında, yaklaşık 2 cm x 3 cm ebatlarında numune kesilerek adresinize gönderiliyor. Ancak desenli kumaşlarda deseni bu ölçüler kapsamında göremezsiniz. Deseni incelemek için 1 metre kumaş siparişi verebilirsiniz.

İhtiyacınıza En Uygun Döşemelik Kumaşlar Burada!

Hem sık kullanıma hem de seyrek kullanıma uygun olan ucuz kumaş çeşitleri kalitesi kadar fiyatları açısından da beklentilerinizi karşılayacak. Yıl boyunca makul fiyat politikası uygulayan ender adreslerden biriyiz. Uzun kullanım ömrü sunan, renklerini ve desenlerini uzun süre koruyabilen, sürtünmeye karşı dayanıklı döşeme kumaşı çeşitleri için en doğru adrestesiniz.

İç mekanlarda kullanım için geliştirilen ve yangın geciktirme özelliği bulunan kumaş çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. İmitasyon kumaş ve flok süet kumaş çeşitlerini de sitemizden temin edebilir ve uygun fiyat avantajından faydalanabilirsiniz. Döşemelik kumaşlarda ihtiyaçlarınızdan ya da zevklerinizden ödün vermeyin. Sizlere sunulan sınırlı sayıda seçenek ile yetinmek zorunda değilsiniz. Sitemizde onlarca farklı kumaş türü incelemeniz için sizi bekliyor.

Sitemiz üzerinden ihtiyacınız olan uzunlukta kumaş siparişi verebilirsiniz. Aynı zamanda toptan döşeme kumaşı siparişi de kabul ediyoruz. Uygun fiyat ayrıcalığından faydalanarak kumaş ihtiyacınızı hemen karşılayabilir, hızlı kargo uygulamamız kapsamında siparişinizi kısa zamanda adresinize ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz.

Devam˝n˝ Görüntüle

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.