Goblen Kumaş

Renkli iplikler kullanılarak kumaş üzerine işleme yapılması yoluyla bir resim oluşturma sanatı goblen olarak adlandırılıyor. Bu sanatın icra edilmesi için kullanılan kumaş ise goblen kumaş adını taşıyor. Aynı zamanda göbelin olarak da adlandırılan bu kumaşın en önemli özelliği noktaların sayılabilir olmasıdır. Zira goblen sanatında kullanılan bir kumaş türü olması da bu özelliğinden kaynaklanır.

Sıralama seçin


Toplam 22 ürün görüntüleniyor.

Nakış kumaşları arasında da değerlendirilebilen goblen kumaş nerede satılır sorusunun yanıtı elbette sitemizdir. Sitemiz üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde ihtiyaç duyduğunuz miktarda ihtiyaç duyduğunuz ölçülerde kumaş siparişi verebilirsiniz. Sizlere kolay deforme olmayan en kaliteli dokuma teknikleri ile hazırlanan goblen kumaşları en uygun fiyatla satın alma fırsatını sunuyoruz. Sitemiz üzerinden toplu olarak da sipariş verebilirsiniz.

En Kaliteli Goblen Kumaş Çeşitleri Burada!

Kalitesi dokusundan da anlaşılabilen goblen kumaş fiyatları bakımından da cazip bir seçeneğe dönüşüyor. Bu nedenle artık sadece goblen sanatı için kullanılmıyor. Çeşitli aksesuarların yapımında ya da süslenmesinde bu kumaş türüne de yar verilebiliyor. Aynı zamanda kendinden desenli olarak da üretilebiliyor  ve döşemelik kumaş olarak da tercih edilebiliyor. Sitemizden pratik bir şekilde döşemelik olarak kullanılabilecek olan kumaş çeşitlerini de temin edebilirsiniz.

Aradığınız renklerde goblen koltuk kumaşları alternatif tonlarla birlikte burada incelenebilir. Kalitesi ve sağlamlığı nedeniyle uzun süreli bir kullanım şansı sunan bu kumaşlar, geniş renk seçeneği yelpazesi de sunuyor. Bu sayede istenen ya da ihtiyaç duyulan renklerden ödün vermeden seçim yapılabiliyor. Elbette çeşitli desen seçeneklerini de sizlere sunuyoruz ve en trend desenlere koltuk takımlarınızın buluşmasına yardımcı oluyoruz.

Goblen Kumaşlarda En Trend Desenler

Goblen kumaş döşemelik olarak üretildiğinde desenler üretim aşamasında kumaşa kazandırılıyor. Bu sayede desenler renklerini ve hatlarını uzun süre koruyabiliyor. Çiçek desenleri bu kumaş çeşidinde en çok tercih edilen desenlerin başında geliyor. Country stilinde hazırlanan mobilya modellerinde döşemelik kumaş olarak çiçek desenli goblen kumaşlar tercih ediliyor.

Sitemizden ihtiyaç duyduğunuz ölçülerde goblen kumaş için sipariş verebilirsiniz. Sizlere bu ürünler için en uygun fiyatları sunuyor ve yıl boyunca makul fiyat politikamızı koruyoruz. Uygun fiyatlardan siz de faydalanabilirsiniz.  Renk ve desen seçenekleri azalmadan tercihinizi yapın!

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.