Suni Deri Kumaş

Suni deri, son yıllarda oldukça popüler olan bir kumaş türüdür. Suni derinin üretim yöntemleri gün geçtikçe gelişmektedir. Peki suni derinin özellikleri ve kullanım alanları nelerdir? Detaylar yazımızda…

Sıralama seçin


Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Suni Deri Kumaş Nedir?

Suni deri kumaş, farklı kumaş türlerinin üzerine Poliüretan (PU) veya Polivinilklorit (PVC) kaplanmasıyla üretilen bir kumaş çeşididir. İlk üretildiği günden beri birçok sanayide yaygın olarak yer almıştır. Suni deri kumaşların üretim hammaddelerine göre farklı çeşitleri vardır. Piyasada en çok kullanılanları döşemelik suni deri kumaş çeşitleridir.

Suni Deri Kumaş Özellikleri

Suni deri kumaş özellikleri aşağıdaki gibidir:

• Suni deri kumaşlar oldukça şık bir görünüme sahiptir. Bu nedenle suni deri döşemelik kumaş sektörü çok gelişmiştir.
• Suni deri kumaşların kaygan bir yüzeyi vardır.
• Suni deriler oldukça dayanıklı kumaş türleridir.
• Suni deri kumaşların gerçek deri görünümü ile üretimi mümkündür.
• Suni deri kumaşların bazı çeşitlerinde kuru temizleme yapılamaz. Bu nedenle bu tür kumaşlar ürün özellikleri dikkat edilerek satın alınmalıdır.

Suni Deri Kumaşın Kullanım Alanları

Suni deri kumaşların başta döşemecilik ve giyim olmak üzere birçok kullanım alanı bulunur. Suni deri kumaşın tüm kullanım alanları aşağıdaki gibidir:

• Ev ve araba mobilyası: Suni deri kumaşlar ev ve araba mobilyalarının döşemelerinde yer alır. Dev otomobil sektörü göz önüne alındığında, suni deri kullanımının dünya çapında çok yaygın olduğu söylenebilir.
• İş yeri mobilyası: Suni deri, iş yerlerindeki bazı mobilyaların kaplamalarında da yer alır.
• Giyim: Suni deri kumaşlar giyim sektöründe özellikle bay ve bayan ceket üretiminde yer alır.
• Aksesuar: Suni deri kumaşlar kemer, çanta ve ayakkabı üretiminde yer alır.

Suni Deri Kumaş Fiyatları

Suni deri kumaşlar, gerçek deriye alternatif yaratmak amacıyla üretilmiştir. Bu nedenle suni deri kumaş fiyatları oldukça uygundur. Döşemelik suni deri kumaş fiyatları, genellikle metrekare cinsinden hesaplanarak yer alır. Sitemizde farklı renk seçenekleriyle kaliteli suni deri kumaşlar yer almaktadır. Sitemizdeki suni deri döşemelik kumaş fiyatları, kumaşların uzun süreli kullanım özellikleri düşünüldüğünde oldukça avantajlıdır. İhtiyacınız olan renklerde suni deri kumaşları temin etmek için sitemizi inceleyebilir ve her kullanıma uygun yapıdaki çeşitlerden birini seçerek kolayca satın alabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.