Suni Deri Kumaş

Sentetik kumaş çeşitleri arasında yer alan suni deriler çeşitli malzemelerin üzerine PVC ya da PÜ kapaması yapılası suretiyle elde ediliyor. Pek çok kumaş türü ile kıyaslandığında son derece dayanıklı olmasıyla dikkat çeken suni deri kumaş günümüzde oldukça yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Sitemizden en kaliteli suni deri kumaşları en uygun fiyat avantajı eşliğinde kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Sıralama seçin


Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Otomobil koltuklarında sıklıkla suni deri döşemelik kumaş çeşitleri kullanılıyor. Aynı zamanda çanta ve ayakkabı yapımında ve mobilya döşemelerinde de bu kumaşların yoğun bir şekilde kullanıldığını görebilirsiniz. Kıyafet yapımında da tercih edilebildiği için kullanım alanları arasında hazır giyim sektörü de bulunuyor. Bu kumaşların pek çok farklı türü bulunabilir.

PVC ve PÜ Kaplama Suni Deri Kumaş Çeşitleri

Sitemizde yüksek kalite düzeyinde ve sağlam malzemeler ile üretilen ürün çeşitlerine hemen göz atabilirsiniz. Sizlere tüm yıl boyunca en uygun suni deri kumaş fiyatları avantajını sunuyoruz. Özellikle döşemelik kumaş olarak kullanacak olanlar cazip fiyat fırsatını gayet kazançlı bir alışverişe dönüştürebilir. Minimum fiyatlar sayesinde dilediğiniz ölçülerde sipariş verebilirsiniz.

En uygun suni deri kumaş metre fiyatı avantajından mevcut koltuk ve sandalyelerin döşemelik kumaşlarını değiştirecek olanlar da faydalanabilir. PVC kaplama olan suni deriler aksesuar yapımında mont ve kaban üretiminde de sıklıkla kullanılıyor. Aynı zamanda terlik yapımında da bu kumaş çeşitleri tercih edilebilir. PÜ kaplama suni deri kumaşlar ise son 10 yılda üretimi yapılan kumaş çeşitleridir.

Gerçek Deri Görünümlü Suni Deri Kumaşlar

PÜ kaplama teknolojisi çok daha yeni bir teknoloji olduğundan bu yöntemle üretilen suni deri kumaşlar gerçek deri görünümüne çok daha yakın bir duruş sergiler. Bu kaplama teknolojisi ile elde edilen kumaş çeşitlerine de sitemizden hemen göz atabilirsiniz. Cildin hava ile temasını kesmeyen ve çok daha ekolojik olan kumaşlar, hazır giyim sektöründe PVC kaplama kumaşlardan daha fazla tercih ediliyor.

Onlarca farklı renk seçeneğini sizlere sunuyoruz. Aradığınız renkleri alternatif tonlarıyla birlikte sitemizde inceleyebilirsiniz. Desenli suni deri kumaş çeşitlerine de göz atabilir ve siparişinizi hemen bize iletebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.